Ukse tõsteviisid

Parima Lahenduse Leiad Koos Meie Eksperdiga

Võimalik tõstetüüp valitakse lähtudes vabast ruumist ukseava kohal. Kasutades vastavat siinitüüpi on võimalik Iconord Classic tõstuks kohandada mistahes olemasolevasse ruumi ning võib tõusta kas vertikaal või horisontaalasendisse või järgida katusekalde nurka.  Selleks, et määratleda milline on parim lahendus soovitame kasutada meie eksperdi abi mõõte ja planeerimistöödel, et leida parim võimalik tõstetüüp.
 

Standardtõste

Standardtõste on kõige levinum siinisüsteem tööstusuksel. Standardtõste paigaldatakse juhul, kui vaba ruumi avast üleval on 380mm kuni 1000mm. Torsioonvedrud paiknevad vertikaalsiiniosa vahel. Siini horisontaalosa kallet saab tõsta.
 

     STD

       STD kaldega

Kõrgetõste

Kui vaba ruum ukseava kohal on suurem kui 1000mm, on  kõrgetõste parem lahendus võrreldes standardtõstega. Süsteem tagab optimaalse ruumikasutuse ukse avamisel, kui uksesiinid tõusevad vertikaalselt ülesse lae alla. Kõrgetõste jätab seetõttu rohkem ruumi võrreldes standardtõstega, mis paigaldatakse samale avale.
Lisaks laiusele ja kõrgusele määrab kõrgetõste ära vahemaa alumisest osast siini horisontaalosani ülesse avamisel.
Kõrgetõste vedrud paigaldatakse alati siini vertikaalosa kohale, kuid saab ka paigutada lisakonsoontalale ukseava kohal.
Selline lahendus tagab lihtsa paigalduse ja minimaalsed nõuded ehituskonstruktsioonile ja hilisemaks tõstukse hoolduseks.
Siini horisontaalosa kallet saab tõsta.

     HL

     HL kaldega

Vertikaaltõste

Kui vaba ruumi sillusel on võrdne või suurem kui ava kõrgus + 400mm, saab paigaldada ukse ilma horisontaalosadeta.
Sellised uksed paigutatakse ainult vertikaalsiiniosadest. Torsioonvedru paikneb sinide kohal.

                          

     VL

     VL konsooliga (verdud madalal)
 

Madaltõste

Madaltõste on eriline siinisüsteem, mis võimaldab paigaldada ukse minimaalse kõrgusega 110mm. Nii madala silluse korral torsioonvedru kinnitatakse horisontaalsiini taha. Et torsioonvedru saaks paigaldada ette sillusele on nõutav minimaalselt 180mm vaba ruumi. Madaltõstet iseloomustab horisontaalsiin, mis koosneb kahest siinist et tagada korralik ukse ülemise sektsiooni sulgumine. 

     LHR-FM (vedrud ees)

     LHR-RM (vedrud taga)